ABROLOVÝ RÁM

Abrollové rámy jsou základní nosnou jednotkou, zajišťují mobilnost modulového kontejneru. Nosná konstrukce (šasi) je tvořena válcovanými profily U, I, blendami z plechu S 235, pojezdovými rolnami a natahovacím hákem. Veškerý materiál je svařitelný v ochrané atmosféře CO2, povrchová úprava je základní antikorozní zinkofosfátovou barvou a posléze konečnou vrchní barvou. Provedení dle ISO normy, normy 30722 a normy RAL.

Na tento rám se upevňuje ocelový rám zkompletovaný do hotového modulového kontejneru různého typu a provedení. Modulový kontejner je k abrollovému rámu pevně přichycen. Zatím co u každého modulového kontejneru s klasickým ocelovým rámem je mobilnost zajišťěna pomocí manipulace s vysokozdvižným vozíkem, nebo jeřábem, v případě modulového kontejneru posazeného na abrolový rám je mobilnost zajištěna natažením rámu hákovým systémem na speciální vozidlo. Odpadají tím náklady na skládku a vykládku. Náklady na přepravu jsou obdobné.

Abrollové rámy se nerozlišují na standartní nebo atypické jako u ocelových rámů, ale podle druhu respektive typu speciálního vozidla, které na sebe natáhne abrollový rám s kontejnerovým modulem a po přepravě stejným způsobem jej vyloží.

Prostorový pohled

Abrolový rám - skic

Půdorys

Abrolový rám - skic

Poznámka

Podle typu speciálního vozidla (kontejnerového nosiče) se abrolové rámy vyrábí v různé délce, šířce (respektive kolejové rozteče natahovacího systému) a výše háku.

REFERENCE

Vyrobené kontejnery

Máte zájem o tento kontejner?
Vyplňte poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

POPTÁVKA

Poptávka po kontejneru

*
*
*
*
*
*
*

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost Technic Container s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů

Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.