PŘESTAVBY A REPASE

Zabýváme se také přestavbou lodních kontejnerů. Zákazník zakoupí lodní kontejner a nákladními vozidly si jej přivezeme do naší provozovny. Dle požadavků objednatele upravíme vnitřní prostory. Po zhotovení přestavby jsme schopni přepravit kontejner na požadované místo v rámci evropských zemí. Na níže prezentovaných fotkách se jedná o přestavbu pro účely uskladnění drobné vojenské techniky a materiálu.

Podlaha je vytvořena ze surové dřevotřísky a na ni je položeno PVC - Domo ve standardní barvě šedý mramor. Stěnová konstrukce je vytvořena z pozinkovaných CW, UW profilů, izolace minerální vlna 50 mm a lamino deska. V kontejneru je vybudována příčka, ve které je osazeno okno a dveře. Dále je zabudována klimatizace a samozřejmostí je elektroinstalace, tzn. vnitřní osvětlení, zásuvky, rozvaděč. Pro uskladnění materiálu jsou v kontejneru připraveny pozinkované regály, přivrtané do podlahy, aby se při přepravě a manipulaci s kontejnerem neponičily.

REFERENCE

Vyrobené kontejnery

Máte zájem o tento kontejner?
Vyplňte poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

POPTÁVKA

Poptávka po kontejneru

*
*
*
*
*
*
*

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost Technic Container s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů

Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.