OCELOVÝ RÁM

Ocelové rámy jsou základní samonosnou stavební jednotkou každého modulového kontejneru. Nosná konstrukce je tvořena nastříhanými profily G,L,U případně speciálními z plechu S 235, jekly danných rozměrů, rohovými spodními a horními kostkami. Veškerý materiál je svařitelný v ochranné atmosféře CO2, povrchová úprava je základní antikorozní zinkofosfátovou barvou. Provedení dle ISO normy, DIN normy a normy RAL.

Zatížení standartního rámu u podlahy je 250 kg/m2, střechy 1,5O kg/m2. Toto zatižení však může být rozdilné, nejčastěji vyšši, v návaznosti na pozdější technické provedení modulového kontejneru.

Standartní

Standardní ocelový rám je ve dvojím provedení:

Délka (mm) Šířka (mm) Výška (mm) Hmotnost (kg)
A 6055 2435 2800 2500
B 6055 2990 2800 2500
Délka (mm) Šířka (mm) Výška (mm) Hmotnost (kg)
A 6055 2435 2600 2300
B 6055 2990 2600 2500

Půdorys

Ocelové rámy - skic

Skladba podlahy

Ocelové rámy - skic

Skladba střechy

Ocelové rámy - skic

Prostorový pohled

Ocelové rámy - skic

Poznámka

Standartní rámy nejsou vybaveny tunely pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Manipulace jeřábem pomocí otvorů (ok) navařených v horních kostkách kontejnerů.

Atypické

Atypické provedení ocelových rámů spočívá ve vyhotovení jakéhokoli jiného rozměru než uvádí standartizovaný typ. Jediným limitujícím faktorem je zde přeprava. Šíře 2990 mm zůstává délka může být libovolná až do 13 000 mm. V určitých případech za zvýšených přepravních nákladů může být šířka až do 4 000 mm a délka do 15 000 mm.


Delší rámy potřebují v konstrukci více nosných vzpěr, které se umisťují v 1/5 celkové délky rámu od kraje delší strany a to z obou stran. V případě že pozdější technické provedení modulového kontejneru neumožňuje použití nosných vzpěr. lze použít atypické řešení překlenutí třechy. Opět za zvýšených výrobních nákladů.

REFERENCE

Vyrobené kontejnery

Máte zájem o tento kontejner?
Vyplňte poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

POPTÁVKA

Poptávka po kontejneru

*
*
*
*
*
*
*

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost Technic Container s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů

Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.